Walczące Komórki Komunistyczne – Niszczymy siedzibę pracodawców, 1 maja 1985 r

Walczące Komórki Komunistyczne
Niszczymy siedzibę pracodawców, 1 maja 1985 r
Pozdrowienia dla pracowników, pracowniczek, towarzyszy

Pracownicy, Pracownice, Towarzysze,

Walczące Komórki Komunistyczne pozdrawiają was w tego Pierwszego Maja.1 maja tego roku jest pod znakiem walki. W całym krajupracownicy strajkują przeciwko zwolnieniom, zamknięciom lub restrukturyzacjom

Towarzysze, dziś rano Walczące Komórki Komunistyczne zaatakowały i zniszczyłylegowisko wyzyskiwaczy: zaatakowaliśmy i zniszczyliśmy siedzibę FederacjiFirmy z Belgii, w Brukseli.


Szefowie i ich służacy rządowi Martensa 5 [rząd belgii od 17 grudnia 1981 do 28 listopada 1985] rozumieją, że wiatr rewolucyjny powstaje i nie mogą go powstrzymać. To nadzieja rewolucji, która wieje od fabryk, biur, by zmieść nieszczęście codziennego życia!


Wszyscy robotnicy, zjednoczeni, nie chcą już nieszczęścia i odmawiająwojne, którą przygotowuje dla nas NATO.

Wykorzystywanie naszej pracy przez rekiny burżuazji trwa zbyt długo!Zjednoczmy się w całym kraju, mężczyźni i kobiety, Belgowie i imigranci, nasz sztandar jest ten sam: jest sztandarem wyzyskiwanych, sztandarem proletariatu, jest sztandarem ludów!
Jesteśmy partią rewolucji społecznej, weźmy Czerwoną Flagę ruchurobotniku, Czerwoną Flagę naszej walki, oderwijmy ją z rąk tych, którzyzdradzają i unieśmy wysoko ją do zwycięstwa!

Walczmy o rewolucję społeczną, o przyszłość ludzkości, o komunizm,cała władza dla robotników!
Towarzysze, Walczące Komórki Komunistyczne są po waszej stronie. Przemocrewolucyjna jest bronią uciśnionych, jest bronią świadomości klasy robotniczej, organizujmy się i uderzajmy nieustannie!


Zbudujmy Organizację Walczącą Proletariuszy, kierowaną przez marksizm-leninizm!


Niech żyją 1 maja robotników i robotniczek z całego świata!


Walczące Komórki Komunistyczne,
dla budowy Organizacji Walczącej Proletariuszy